www.reiki.lv > Apmācība

Apmācība

Pirmā iepazīšanās ar Reiki

Ja Jums vēl nav bijusi iespēja saskarties ar Reiki, izjust Reiki enerģijas iedarbību vai uzzināt par to kaut ko vairāk, Jūs varat apmeklēt individuālas vai grupas nodarbības, kur Jūs varēsiet iepazīties ar Reiki tuvāk

Individuālā nodarbībā Jums būs iespēja iegūt vispārēju priekšstatu par Reiki kā garīgu praksi, sajust Reiki enerģijas plūsmu, ja vēlēsieties - saņemt dziedinošu seansu.

Grupas nodarbības notiek nelielās grupās, 4 - 6 cilvēkiem, kur lekciju veidā, vairāku nodarbību laikā Jūs varat gūt padziļinātas zināšanas par galvenajām Reiki tēmām, saņemt atbildes uz visiem saviem jautājumiem un apgūt Reiki dziedniecības dažādus aspektus. Pēc 5 apmeklētām nodarbībām Jūs varēsiet saņemt individuālu Reiki 1. pakāpes iniciāciju un uzsākt savu Reiki praksi - kļūsiet par pilntiesīgu Reiki praktiķi.  Grupu nodarbības notiek gan pa dienu, gan vakaros. Nodarbības ilgums - 2 stundas.

Pieteikties uz nodarbībām, kā arī uzzināt sīkāk par nodarbību laikiem un cenām var pa tālr. 29253131

Linda Kleinberga, Reiki skolotāja.

Lasīt tālāk...

Reiki 2. pakāpes iniciācija

"Draugi mīļie, patiesībā īstais Reiki sākas tikai ar 2. pakāpi..."  tā savā laikā brīdināja kāds no Reiki skolotājiem.

Tas protams, ir joks, taču sava daļa patiesības tur ir - tieši Reiki 2. pakāpe ir tik jaudīga  un efektīga, kas dod praktiķim iespēju iziet ārpus materiāla plāna iluzoro ierodežojumu rāmīšiem un strādāt ar situācijām, notikumiem, pārvietoties laikā un telpā un darīt visus iedomājamus un neiedomājamus tā saucamos "brīnumus" un radīt "sakritības". Kas gan patiesībā ir izprotami, taču tur mums vajadzēs vairāk zināšanu nekā mēs savā laikā esam mācījušies skolā fizikas un bioloģijas stundās un nekā šobrīd dažu aprindu spēkiem gribētos, lai mums būtu :)

Šobrīd kvantu fiziķi un progresīvākie zinātnieki cīnās ar dažādiem eksperimentiem un pēta šīs likumsakarības, bet mēs - Reiki praktiķi tās veiksmīgi pielietojam dzīvē, ar dziļu pateicību dr. Mikao Usui  - Reiki pirmajam skolotājam, kurš jau vairāk kā pirms 100 gadiem deva pasaulei šo praktisko iespēju. Ne velti Reiki prakse ir izplatījusies tik plaši visā pasaulē un joprojām tiek arvien aktīvāk izmantota mūsu dienās.

Tātad - ja esat jau saņēmis Reiki 2. pakāpes iniciāciju, bet neizprotat Reiki simbolu nozīmi un darbību, to praktisko pielietojumu, vai arī - ja ir pagājuši vismaz 3 mēneši pēc pirmās Reiki iniciācijas, un sajūtat iekšēju nepieciešamību dodies pa Reiki ceļu uz priekšu - Jūs varat apmeklēt gan individuālu nodarbību, gan grupu nodarbības, lai iegūtu padziļinātas zināšanas, kas atbilst Reiki 2. pakāpes iniciācijai.

Tuvāka informācija - tālr. 29253131
Linda Kleinberga, Reiki meistare - skolotāja.

Lasīt tālāk...

Reiki meistara un meistara-skolotāja pakāpe

Reiki meistars un meistars - skolotājs ir pieredzējušu Reiki praktiķu pakāpes. Ir iespējams apgūt šīs pakāpes, iepriekš par to vienojoties ar skolotāju un apmeklējot individuālas nodarbības.

Ja Jūs jau vismaz pāris gadus esat aktīvi un apzinīgi praktizējis Reiki 2. pakāpē un jūtat sevī aicinājumu kļūt par Reiki meistaru -  droši pievienojieties mums Reiki aplītī, vai arī mēs varam vienoties par imdividuālām tikšanās reizēm, līdz būsiet gatavs Reiki 3. pakāpes iniciācijai. Šo gatavības pakāpi skolotājs redz un nosaka katram praktiķim individuāli, protams, ja praktiķim ir tāda vēlēšanās.

Tuvāka informācija - tālr. 29253131
Linda Kleinberga, Reiki meistare - skolotāja.


Lasīt tālāk...

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas