www.reiki.lv > Apmācība > Reiki meistara un meistara-skolotāja pakāpe

Reiki meistara un meistara-skolotāja pakāpe

Reiki meistars un meistars - skolotājs ir pieredzējušu Reiki praktiķu pakāpes. Ir iespējams apgūt šīs pakāpes, iepriekš par to vienojoties ar skolotāju un apmeklējot individuālas nodarbības.

Ja Jūs jau vismaz pāris gadus esat aktīvi un apzinīgi praktizējis Reiki 2. pakāpē un jūtat sevī aicinājumu kļūt par Reiki meistaru -  droši pievienojieties mums Reiki aplītī, vai arī mēs varam vienoties par imdividuālām tikšanās reizēm, līdz būsiet gatavs Reiki 3. pakāpes iniciācijai. Šo gatavības pakāpi skolotājs redz un nosaka katram praktiķim individuāli, protams, ja praktiķim ir tāda vēlēšanās.

Tuvāka informācija - tālr. 29253131
Linda Kleinberga, Reiki meistare - skolotāja.


Reiki 3. pakāpes iniciācija notiek katram individuāli. Tās laikā praktiķis saņem 3. pakāpes, jeb meistara simbolu, iegūst lielu jaudu, pievienojas kopējam Reiki meistaru egregoram, saņem papildus vadību. Protams, jo augstāka ir Reiki pakāpe, jo lielāku atbildības sajūtu un nopietnības pakāpi tā sagaida no sava īpašnieka - tamdēļ, ka jauda un ātrums ir lieli un viss materializējas daudz straujāk un spēcīgāk kā zemākām pakāpēm. Tamdēļ arī tiek sagaidīta noteikta praktiķa gatavības pakāpe.

Ja pēc tam vēlēsieties apgūt arī meistara - skolotāja kvalitāti, varēsiet piedalīties iniciācijās kā novērotājs, praktiskās nodarbībās un apļos kā otrs skolotājs un tiešā veidā pārņemt sava skolotāja pieredzi kopīgā darbā. Parasti tas saistās ar kopīgu strādāšanu pāris gadu garumā, ciešu sadarbību ar skolotāju un pieredzes pārņemšanu darbā ar cilvēkiem, arī dziedniecisku seansu un praktisko nodarbību, apļu, meditāciju vadīšanu. Pēc iniciācijas saņemšanas Jūs klūsiet par līdzvērtīgu kolēģi savam meistaram - skolotājam.

Ja jūs nedzīvojat Rīgā un Jums nav iespējams regulāri apmeklēt nodarbības, pastāv iespēja izstrādāt speciālu apmācības programmu, ar individuālu, Jums piemērotu apmeklējumu. Par to varam vienoties katrā gadījumā pēc situācijas. Tā kā nav divu vienādu cilvēku un divu vienādu situāciju, nekautrējieties un droši zvaniet jebkurā jautājumā.

Mēdz būt gadījumi, kad cilvēki lūdz viņiem piemeklēt skolotāju. Tas arī ir iespējams, gan pēc dzīvesvietas, gan pēc citiem parametriem. Cik tad nu zinu, parasti par saviem kolēģiem pastāstu, gan saviem skolniekiem, gan citiem interesentiem - gan par nodarbībām, gan cenām, u.c.

Tamdēļ - droši uz priekšu - Jums viss izdosies!
Ja esat nolēmis kļūt par Reiki skolotāju - Jūs noteikti kļūsiet!

ar mīlestību,
Linda Kleinberga, Reiki skolotāja

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas