www.reiki.lv > Astroloģija

Astroloģija

Astroloģija cilvēka veselībai

Savā laikā Paracelzs sacīja: “Cilvēks ir atkarīgs no zvaigznēm tāpēc, ka viņam ir “zvaigžņu”, t.i. astrālais ķermenis”. Mūsu ķermenis sastāv ne tikai no materiālā, fiziskā, bet arī no enerģētiskā ķermeņa, kurš, paliekot neredzams acīm, var tikt uztverts ar ekstrasensorām spējām vai piefiksēts ar tehnisku līdzekļu palīdzību. Astrālais ķermenis, t.i., tas kurš radies no zvaigznēm, tiek saukts par auru un sastāv no koncentrētas kosmiskās enerģijas.

Planētu izvietojums cilvēka dzīmšanas brīdī tā organizē astroloģisko ķermeni, ka tas kļūst par savdabīgu kosmiskās enerģijas uztvērēju, pastāvīgu antenu. Planētu enerģija, sasniedzot astrālā ķermeņa receptorus, var iedarboties uz fizisko ķermeni, jo cilvēkam ir elektromagnētiskais ķermenis.

Katrs cilvēks, dzimstot noteiktā laika brīdī, fiksē savos energoinformatīvajos laukos, jeb apvalkos kosmiskās apkārtējās vides enerģētisko “portretu”, kas ir saistīts ar Saules un citu planētu stāvokļiem kādā no Zodiaka zīmēm, kas piedod jaundzimušajam savas specifiskās īpatnības. Tieši tās arī nosaka astrologs, iepazīstoties ar individuālo horoskopu.

Lasīt tālāk...

Astroloģiskās medicīnas pamatprincipi un uzdevumi

Mūsu planēta pastāvīgi uztver gaismas, ultravioleto un citus kosmiskos starojumus. Īpaši stipra ir ritmiskā Saules un Mēness iedarbība, kuriem pakļauts viss dzīvais uz Zemes. Daudzskaitlīgie pētījumi pierādījuši, ka slimību uzliesmojumi saistīti ar Saules plankumu pastiprināšanos vai pavājināšanos. Mēness ritms, izsaucot gaisa spiediena, temperatūras, vēja iedarbības un Zemes magnētiskā lauka izmaiņas, ietekmē daudzu hronisku slimību saasinājumus. Mēness fāzes atsaucas uz cilvēku dzīves un psiholoģisko tonusu, olšūnas nobriešanas laiku sievietēm.

Lasīt tālāk...

Mūsu slimības – mūsu evolūcijas iespēja

Visos laikos cilvēki ir meklējuši atbildi uz jautājumu – kāda ir slimību jēga, kāpēc pastāv sāpes un ciešanas? Kāpēc viens cilvēks dzīves laikā ir vesels un tai pat laikā otrs atkal un atkal slimo un ir spiests visu laiku ciest?

Vieni uzskata, ka tas ir gadijums vai liktenis, citi uzskata, ka slimība visdrīzāk ir Augstākās tiesas sods. Parasti slimība tiek uztverta kā ļaunums, tamdēļ tiek izvirzīts mērķis cīnīties ar to un izskaust to ar visiem iespējamiem līdzekļiem. Un tad stāsta par veiksmīgu cīņu ar dažādiem slimību simptomiem.  Vispārējais viedoklis ir, ka slimība ir cilvēces ienaidnieks, tāpēc cīņa notiek visos pieejamos veidos. Taču cilvēce nepaspēj tikt galā ar vienu slimību, kad tās vietā parādās citas.

Lasīt tālāk...

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas