www.reiki.lv > Dvēselei

Dvēselei

Aktualitātes gadu mijā

Lasīt tālāk...

Heavenly Gardens


...dažu minūšu atpūtas mirklim pēc saspringtas darba dienas :)

Lasīt tālāk...

Vai atceries ceļu mājup? :)


Lasīt tālāk...

Diamond Light Meditation Music for Women - Lia Scallon

Lasīt tālāk...

Meditācija no Drunvalo

Lasīt tālāk...

Es izvēlos mīlestību

Inesei ir Reiki 2. pakāpe un mīlestības pilna sirds. Tik pilna, ka gribas padalīties priekā par laimi, padalīties savā pieredzē un zināšanās.

Viņa ir spējusi piepildīt savu sapni.

Lai kāds arī būtu TAVS sapnis - tieši tāpat to vari arī TU!

 

Lasīt tālāk...

Prieka vēlējums

    Es tev novēlu, lai Prieka eņģelis vienmēr ir tev blakus. Lai viņš tev māca priecāties par dzīvi ne tikai brīvdienās un svētkos, bet katru mīļu dienu. Un katru rītu viņš tev plaši atvērs acis, lai tu spēj ieraudzīt jaunās dienas lielus un mazus noslēpumus un priekus, kurus Dievs sagatavojis tieši tev. Atver logu un izbaudi svaigo gaisu, un kad iesi mazgāties, neaizmirsti papriecāties par savu apbrīnojami skaisto ķermeni! Brokastīs ar baudu kod aromātiskā maizes rikā, uzņemot zemes dāvāto spēku. Lai tev ir prieks un pateicība par katru cilvēku, ko satiksi savā ceļā.
     Prieka eņģelis tevi mīļi paņems aiz rokas un parādīs, ka dzīve ir skaista pati par sevi. Cik labi būt veselam, kāda bauda ir elpot, saņemt dzīves pārsteigumus un dāvanas, ko Dievs sūta tieši tev, cik labi ir vienkārši dzīvot priekā.
    Un tad, kad tu būsi iemācījies priecāties katru mīļu brīdi, būsi sevi visu ar prieku piepildījis tā, ka tas staros tālu ap tevi, varbūt pats kādam kļūsi par Prieka eņģeli! 

/Edīte Vēja/ 


Lasīt tālāk...

Brīnumi mums līdzās


Paulu Koelju
Fragmenti no grāmatas "Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju"

www.paulocoelho.com

Lasīt tālāk...

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas