www.reiki.lv > Dvēselei > Es izvēlos mīlestību

Es izvēlos mīlestību

Inesei ir Reiki 2. pakāpe un mīlestības pilna sirds. Tik pilna, ka gribas padalīties priekā par laimi, padalīties savā pieredzē un zināšanās.

Viņa ir spējusi piepildīt savu sapni.

Lai kāds arī būtu TAVS sapnis - tieši tāpat to vari arī TU!

 

Domas par laimi, naudu, krīzi un pārpilnību

Šodien man vīrs lasīja priekšā grāmatu par pasaules radīšanu, Dievu un cilvēka attieksmi pret to un es sāku raudāt. Viņš man jautāja, kāpēc es raudu? Un man bija jāatzīstas, ka aiz laimes.
Tā situācija bija tik idilliska, tik skaista.
Un man likās, kā šobrīd piepildās kāda mana sen lolota fantāzija vai bilde, kuru esmu vizualizējusi tad, kad biju viena un sapņoju par laimīgu laulību.

Interesantākais, ka viena biju periodā, kad Latvijā bija treknie gadi un „nauda krita no gaisa”. Arī man bija darījumi, kas ienesa 150% peļņas. Arī man bija tā, ka četras reizes vajadzēja iet no veikala uz mašīnu, lai aiznestu visus pirkumus. Arī man bija tā, ka pusdienas mājās taisīt likās pilnīgi nevajadzīgi un vienīgais jautājums bija – uz kuru restorānu aizbraukt.
Bet tad, kad es sēdēju restorānā un sapņoju par nākotni, tad redzēju laimīgas ģimenes ainiņas – kur iekurts kamīns, smaržo piparkūkas un tuvojas Ziemassvētki un visa ģimene ir kopā.

Tagad man tas ir. Un tagad ir laime.
Un tas, ka gatavoju pusdienas mājās, padara visu vēl mīļāku. Un tas, ka ir jādomā ko varēs atļauties ko nē, tas laimes sajūtu nemazina.

Un nu man rodas jautājums kad ir krīze – vai tad, kad ir daudz naudas un trūkst mīlestības vai tad, kad ir mīlestība un trūkst naudas?

Droši vien, ka atbilde katram ir sava.....
Man ir mana.
Man krīze bija Latvijas vistreknākajos gados
Un tagad es izvēlos mīlestību.

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas