www.reiki.lv > Par Reiki

Par Reiki

Kas ir Reiki?

Reiki ir sena dziedniecības sistēma, kas palīdz uzlabot veselību un nostiprināt to. Reiki ir meditācijas prakse, relaksācijas un atpūtas iespēja ķermenim un garam. Reiki ir harmonisks dzīves veids, jo ietver sevī filozofiskus pamatprincipus, kas palīdz saglabāt mieru, stabilitāti un līdzsvaru sevī un savā apkārtējā dzīvē. Šobrīd, mūsdienu steigas un stresa pilnajā dzīvē, tam ir būtiska nozīme labas pašsajūtas saglabāšanā un nostiprināšanā. Vienlaicīgi Reiki ir arī garīgās izaugsmes ceļš, kuru ejot mēs iepazīstam gan sevi, gan Visuma vienotības Dievišķos likumus.


Lasīt tālāk...

Reiki dziedniecība

Universālais enerģijas lauks. Cilvēka organisma enerģētiskā uzbūve. Aura. čakras, meridiāni. Reiki enerģijas plūsmas ceļš un dziednieciskā iedarbība.

Lasīt tālāk...

Reiki enerģija

Vārdu "Reiki" veido divi japāņu hieroglifi – Rei un Ki. Tos nav iespējams pārtulkot precīzi, jo tiem ir dažādas nozīmes, tāpēc, lai uztvertu vārdu būtību, jāņem vērā konteksts. Piemēram, vārds "Rei" bieži vien tiek tulkots kā parādība, gars, "Ki" – kā garaiņi. Taču, ja ņem vērā garīguma kontekstu, šo vārdu definīcija ir nedaudz citādāka un dziļāka.

Lasīt tālāk...

Reiki pakāpes

Reiki ceļš iedalās 3 pamatpakāpēs, no kurām 3. pakāpe var tikt iedalīta sīkāk.

Lasīt tālāk...

Reiki principi – jūsu veselības un labklājības pamats

Daudzu gadu laikā dziedinādams cilvēkus un vērodams viņu dzīvi pēc dziedināšanas, Dr. Mikao Usui uzkrāja lielu pieredzi, kuras rezultātā viņš noformulēja piecus reiki principus. Šie principi ir neatņemama un ļoti svarīga Reiki mācības sastāvdaļa un tiem ir liela nozīme mūsu dzīves ceļā kopā ar Reiki. Tie mums palīdz harmoniski dzīvot un attīstīt sevī augstākās Dievišķās kvalitātes, kas arī ir dziednieciskā procesa pamatā.

Lasīt tālāk...

Kā kļūt par praktiķi

Meistara - skolotāja izvēle, iniciācija, praktiskais darbs ar Reiki.

Lasīt tālāk...

Info praktiķiem

Dziedināšana ar Reiki, seansi. Reiki apļi.

Lasīt tālāk...

Lasīt tālāk...

Lasīt tālāk...

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas