www.reiki.lv > Praktiķiem

Praktiķiem

Nirinjan Kaur - Chattr Chakkr Vartee

Lasīt tālāk...

Mūzika Reiki seansam, dziedina, atjauno spēkus

Lasīt tālāk...

Pārmaiņas uz Zemes (krievu valodā)

https://www.ranibu.ru/nasha-planeta-nachala-zhit-v-drugom-izmerenii.html

Lasīt tālāk...

Iespējamie slimību cēloņi - vienkārši viela pārdomām

http://www.astrology-online.ru/lib-sickness.ru.shtml

http://ezoport.ru/nauki/psixologiya/luiza-xej-tablica-prichin-boleznej-i-zabolevanij-affirmacii-zdorovya.html#a

Lasīt tālāk...

Īsi, skaidri, vienkārši...Lasīt tālāk...

Rūnu orākuls

Brīvam brīdim, taču var noderēt arī kā padoms:  http://www.galactica.ru/runes/rumain.php

Lasīt tālāk...

Gregs Bradens. Laika dziļums, fokusēšanās uz vēlamo.

Informācija krievu valodā: http://www.floweroflife.ru/node/473

Lasīt tālāk...

Tom Kenyon

Pārcelšanās uz vēlamāku laika līniju - joprojām aktuāli:
krievu valodā - http://tomkenyon.com/russian8

Emociju saistība ar veselību:
angļu valodā - http://tomkenyon.com/emotionalcancer

Lasīt tālāk...

Radīt apzināti


Lasīt tālāk...

Aura reiki seansa laikā, piemērs


http://www.youtube.com/watch?v=vfAfNwRmUjE

Lasīt tālāk...

Vizualizācijas spēks, Gregs Bradens

Lasīt tālāk...

Drunvalo Melhisedeks. Fragments no grāmatas "The Ancient Secret of THE FLOWER OF LIFE" II daļas.

15. nodaļa  "Mīlestība un izdziedināšanās".

Mīlestība IR radīšana

Mīlestība ir visas radības pirmavots. Tā ir apziņa, kura faktiski formē visumus, dimensijas un pasaules, kuru iekšienē mēs dzīvojam. Kad mēs skatāmies uz citām pasaulēm ar savu duālo saprātu, tad redzam visā trīsvienību. Laiks mums rādās kā pagātne, tagadne un nākotne. Telpa  - kā asis X, Y un Z. Mēs redzam mikrokosmosa, ikdienas pasaules un makrokosmosa samērojamību. Sauksim to par Realitātes trīsvienību.

Viss Realitātes trīsvienībā, sākot ar atomu daļiņām, un beidzot ar varenākajām galaktikām, turas kopā, pateicoties spēkiem, kurus mēs saucam dažādos vārdos, redzot šos spēkus nodalītus un savā starpā nesaistītus. Atomus satur kopā atomārie spēki un šķiet, ka šie spēki atšķiras no pievilkšanas spēkiem, kas notur planētas pie saulēm un saules pie citām saulēm. Bet vai patiesi tie ir dažādi spēki? Iespējams, ka vienīgā atšķirība ir dimensijas līmenis, kurā tie izpaužas.

Mīlestība - tā ir īpaša apziņas vibrācija un ja tā pastāv starp cilvēkiem, tad notur viņus kopā pie jebkādām savstarpējām attiecībām. Bez mīlestības laulība ir ne vairāk kā čaumala un parasti tā izjūk. Reizēm laulība tur kopā cilvēkus tikai bērnu glābšanas dēļ, bet vai šinī gadījumā tā arī nav mīlestība, kas saglabā laulību, mīlestība pret bērniem? Mums var būt dažādi iemesli saglabāt saikni bez mīlestības, bet tā nekad nekļūs par patiesu mīlestību. Mīlestības saites ir stiprākas par visām citām saitēm. Mīlestības dēļ  ļaudis ir gatavi mirt.

Lasīt tālāk...

Visums izveidots pēc mūzikas principa

"Когда я говорю про измерения, я говорю про структуру вселенной, что она является вибрацией. С одной точки зрения существует только звук, и ничего больше. И то, как все вибрации и частоты во вселенной взаимосвязаны-не является чем-то, что происходит само по себе. Они все связаны так, как связана музыка и ноты между собой.

Lasīt tālāk...

Piena Ceļš - mūsu galaktika, mūsu plašās mājas

Lasīt tālāk...

Informācija no Toma Keniona

Tom Kenyon - skolotājs — zinātnieks — dziednieks - psihoterapeits — mūziķis — dziesmu autors - dziedātājs — šamanis — autors  www.tomkenyon.com


Erceņģeļa Rafaēla dziednieciskā meditācija:

Download the "Sounds of Raphael"
Lasīt tālāk...

Drunvalo: ar čenelingiem - uzmanīgi

Fragmenti no Drunvalo atbildes it kā Metatrona čenelinga sakarā caur Džeimsu Taiberonu:

"...Лорд Метатрон - это дух, который создал всю эту вселенную через зарождение сферы, которая является единственной формой способной содержать идею вне полярности или пола. Да, она может быть поляризованной, если вы выбираете две противоположные точки на сфере, также как полюса у Земли, например, и в других случаях. Но если не выбираются различия, нигде нет разницы и тогда присутствует единство. Именно поэтому мы двигаемся от одной части тела света к другой для того чтобы подойти все ближе и ближе к единству пока мы не сможем сделать этот прыжок...
Я знаю лорда Метатрона до сотворения этой Вселенной и каждый из нас присутствует на каждом большом Совете на всех уровнях во Вселенной вместе с другими людьми из тех регионов. Я в точности знаю как и что лорд Метатрон думает и чувствует по этому поводу...

Lasīt tālāk...

Dzīvot sirdī

Fragments no intervijas ar Drunvalo Sedonā 2011. gada 24. janvārī, 2. daļas:

"Наше тело является инструментом, это сакральный и священный храм и мы содержим внутри нас огромный по мощности инструмент, когда некоторые вещи соединены вместе. Мы можем сделать все, что угодно, если дух знает как использовать тело. Не существует ничего, чтобы нельзя было сделать, вы можете создать планеты, галактики, в буквальном смысле. Я не говорю, может быть, или, вы могли бы, -вы можете. "

Lasīt tālāk...

Visuma pievilkšanas likums.

Reiki praktiķiem un visiem, kas vēlas sakārtot savu dzīvi - viens no Visuma pamatlikumiem - pievilkšanas likums un kā to pielietot. Visās sfērās.

Estere un Džerijs Hiksi. 
Informācija no garīgo skolotāju grupas, kas sevi dēvē par Abraham.Lasīt tālāk...

Gregg Braden, Divine Matrix

Tiem, kam pie sirds zinātniska pieeja garīgām praksēm:

"Dievišķā matrice" - tas arī ir stāsts par jaunu pasaules un cilvēka uztveri un redzējumu. Teorētiskais pamatojums, ja tā varētu teikt, kas, izmantojot jaunākos kvantu fizikas pētījumus un citus mūsdienu zinātnieku atklājumus, ko apkopojis izcilais pētnieks un praktiķis Gregs Bradens, apstiprina mums jau zināmo faktu - Visumā viss ir vienots, saistīts vienā enerģijas un informācijas laukā. Gregs nosauc to par Dievišķo Matrici.

Šis darbs lieliski izskaidro arī tik plaši pasaulē izmantotās Reiki prakses bezgalīgās iespējas kā pašu par sevi saprotamu lietu. Atliek tikai izmantot šo informāciju savā ikdienas dzīvē, likt šīs zināšanas lietā!

Lai izdodas!

Lasīt tālāk...

"The secret"

Ja Tev ir iespēja noskatīties šo vēstījumu, Tev ir iespēja pašam savu dzīvi izveidot tieši tādu, kādu Tu patiesībā vēlies un izbaudīt to no sirds!

Senais noslēpums -  kā to izdarīt - atklājas šobrīd priekš Tevis... :)

http://www.thesecret.tv/

Lasīt tālāk...

Kas ir slimība?


Frank Arjava Petter, Reiki meistars-skolotājs


Cilvēka uzvedības pamatīpatnība ir tiekšanās izjust patīkamo un izvairīties no sāpēm. Tas ir vienlīdzīgi piemērojams visiem līmeņiem, kā fiziskajam, tā emocionālajam, mentālajam un arī "garīgajam" līmenim. Vārdu "garīgajam" esmu ielicis pēdiņās, jo tas, ko mēs parasti saprotam ar šo vārdu, ir vienkārši cits, daudz dziļāks mūsu sarežģītā saprāta aspekts. Patiesi garīgajā sfērā nav duālisma, tādēļ arī nekādas problēmas nerodas.

Slimība ietver sevī ļoti sarežģītu parādību. Tā ir pazīme, ka kaut kur savā ceļā mūsu enerģijas plūsma ir nobloķēta, jeb novirzīta no līdzsvara. Slimība - tas ir veids, kā parādīt mums, ka kāda mūsu daļa prasa vairāk uzmanības un mīlestības. Bet mēs savas apsēstības ar patīkamo dēļ neesam gatavi vai spējīgi paskatīties uz to no šāda viedokļa un sajust pret to pateicību par atgādinājumu. Tā vietā mēs esam paraduši uzskatīt slimību par postu un nelaimi. Mēs cenšamies izvairīties, jeb atbrīvoties no tās par katru cenu un pēc iespējas ātrāk.

Lasīt tālāk...

Gara anatomija. Kerolaina Miss.

Caroline Myss, Ph. D.
"Anatomy of the spirit. The seven stages of power and healing."
http://www.myss.com/

"Gara anatomija" balstīta uz Kerolainas Miss pētījumiem enerģētiskās medicīnas jomā piecpadsmit gadu garumā un pierāda jebkuras slimības atkarību no noteikta emocionālā un psiholoģiskā stresa modeļa un pasaules uzskatu sistēmas, kas ietekmē atbilstošas cilvēka ķermeņa daļas.

"Gara anatomija" iepazīstina mūs ar Kerolainas Miss atklājumu - jaunu pieeju un vienotu septiņu cilvēka garīgā un fiziskā ķermeņa spēka centru redzējumu, kurš sintezē trīs seno garīgo tradīciju - Čakru sistēmas hinduismā, Kristietības Sakramentu un Kabalistiskā Dzīvības Koka sniegtās zināšanas un izpratni.

Viņas modelis pastāsta par septiņām pakāpēm, kuras mēs katrs izejam, lai sasniegtu augstu apziņu un garīgu attīstību. Ar šī modeļa palīdzību Kerolaina Miss māca, kā mēs katrs varam atraisīt sava intuitīvā redzējuma potenciālu, vienlaicīgi palielinot iekšējo spēku un pilnveidojoties savā garīgajā attīstībā.
Apmācot jaunam mūsu ķermeņa un gara redzējumam, "Gara anatomija" dod mums instrumentu garīgā brieduma un fiziskās vienotības sasniegšanai, kas pašos pamatos izmaina mūsu dzīvi.

Lasīt tālāk...

Pieskāriena spēks

Savstarpējo attiecību psiholoģija un ne tikai.

10 Patiesas Mīlestības likumi, kas nodrošina mīlestības pārpilnu dzīvi jebkuram, kas vien ir gatavs tos pielietot dzīvē.

Skaists stāsts par kādu jaunu cilvēku, kas kādās viesībās sastop vecu vīru, kurš pēc sarunas mistiski izgaist, atstādams viņam plaukstā papira lapiņu ar desmit cilvēku vārdiem un telefonu  numuriem. Apmeklēdams pēc kārtas katru no viņiem, jaunais cilvēks iepazīstas ar 10 mīlestības likumiem un uzklausa 10 izteiksmīgus stāstus par:

domas spēku, cieņas spēku, dāvināšanas, jeb došanas spēku, draudzības spēku, pieskāriena spēku, "brīvības sniegšanas" spēku, saskarsmes spēku, uzticības un uzticēšanās spēku, kā arī kaisles, jeb spēcīgu jūtu spēku. 

It kā jau zināmi šie stāsti, bet tomēr... 

Lasīt tālāk...

Reiki pasaules mieram

Aicinājums visiem Reiki praktiķiem un labas gribas cilvēkiem!

Sūtīsim Reiki, jeb Mīlestības enerģiju Vispasaules Miera Kristāliskajam Režģim, kas pārklāj visu Zemi, lai nostiprinātu mieru Zemes virsū un atnestu laimi un prieku mūsu sirdīs!

Lasīt tālāk...

Pētot Gaju

Zinātniska pieeja jautājumam par Zemes nākotni:

Stefans Hārdings
(Stephan Harding)

***
Gajas teorija ierosina divas radikālas atkāpes no tradicionālā uzskata. Pirmā ideja ir, ka dzīvība dziļi iespaido nedzīvo dabu, piemēram, atmosfēras sastāvu, kas tad atgriezeniskā reakcijā ietekmē dzīvās dabas veselumu. Gajas teorijas piekritēji lieto terminu "ciešs savienojums pāros", runājot par šīm atgriezeniskajām saitēm, lai uzsvērtu mijiedarbības spēku, kurā abi partneri tiek pamatīgi pārveidoti.


Vairāk kā 20 gadu Gajas pētniecībā ir atklāts vienkāršs likums: ikviens organisms, kas destabilizē Gaju, pieredzēs atgriezenisko reakciju, kas samazina tā skaitu. Šeit ir skaidri redzama mācība cilvēkiem. Mēs nevaram galu galā nodarīt ļaunu Gajai. Ilgākā laikā, miljoniem gadu gaitā, viņa atgūsies. Bet mēs varam nodarīt ļaunu paši sev un daudzām no miljoniem sugu, kas ir šeit kopā ar mums. Gaja ir atlabusi no smagām neveiksmēm pagātnē un droši vien var to izdarīt atkal. Veicinot ekonomikas attīstību, kas iznīcina dabu un izraisa klimata sasilšanu, mēs varam tikai iedarbināt neērtas un, iespējams, katastrofiskas Gajas atgriezeniskās reakcijas, kas samazinās vai likvidēs šādu darbību.

***

Lasīt tālāk...

Matriarhāts?

Gaia, Goddess of the Earth

Pēdējā laikā cilvēki diskutē par matriarhāta laikmeta sākšanos Zemes virsū. Šo apgalvojumu cenšas apstrīdēt un diskusijas ir pamatotas.
Pēdējos gados spēcīga Sievišķās Sākotnes Enerģijas straume plūst uz Zemi, piepildot cilvēku sirdis. Daudzi no mums to uztver kā pretstatu iepriekšējam patriarhālajam laikmetam, kad valdīja spēks un prāts, nežēlīgam, bez līdzjūtības, pamatotam uz duālismu un bailēm. Būsim uzmanīgi ar šo uztveri, lai neiebrauktu no viena grāvja otrā - jo arī Sievišķās Enerģijas pasludināšana par vadošo būtu kļūda un novestu pie pagaidām grūti prognozējamām sekām. Tāpat kā ģimenē sieviete viena nevar pilnvērtīgi dzīvot un audzināt bērnus, tāpat arī visas cilvēces mērogā Sievišķā Enerģija nevar būt vadošā bez līdzvērtīgas sadarbības ar Vīrišķo Sākotni.

Uz Zemes ir atjaunojies Sākotņu Līdzsvars.

Lasīt tālāk...

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas