www.reiki.lv > Praktiķiem > Reiki pasaules mieram

Reiki pasaules mieram

Aicinājums visiem Reiki praktiķiem un labas gribas cilvēkiem!

Sūtīsim Reiki, jeb Mīlestības enerģiju Vispasaules Miera Kristāliskajam Režģim, kas pārklāj visu Zemi, lai nostiprinātu mieru Zemes virsū un atnestu laimi un prieku mūsu sirdīs!

Uzraksts uz plāksmes vēstī:

"Lai visu reliģiju sekotāji un visu garīgo ceļu gājēji strādā kopā, lai radītu mieru starp visiem cilvēkiem uz zemes."William Lee Rand, Reiki meistars un skolotājs ir iegildījis milzīgu darbu Vispasaules Miera Kristāliskā Režģa izveidošanā. Dievišķo Gaismas spēku vadīts, viņš ir apmeklējis gan mūsu Zemes Ziemeļpolu, gan Dienvidpolu, gan Jeruzalemi, lai nostiprinātu Zemes Miera Kristālisko Režģi.

"Globālā Reiki apvienība apvieno visu reliģiju un garīgu virzienu pārstāvjus lielākajā daļā mūsu planētas valstu. Tas ir ideāla cilvēku apvienība, kas var radīt mieru pasaulē, jo kopīgi strādājot, mēs ietekmējam ikkatra cilvēka vibrācijas uz Zemes! Ja mēs strādāsim kopā, konsekventi izmantojot godbijību iedvesošo Reiki spēku, mēs radīsim vienu no visnozīmīgākajām transformācijām, kādas jebkad notikušas uz planētas. Niostiprinot mieru pasaulē, sabiedrība pacelsies uz jaunu labklājības un laimes līmeni, kas darīs iespējamus visnecerētākos apstākļus.

Bet mums ir jārīkojas tagad!

Miera Kristāliskais Režģis dod katram no mums vienkāršu iespēju sūtīt Reiki pasaules mieram. Ja jūs sūtīsiet tam Reiki, arī jūsu dzīve kļūs daudz mierīgāka un jūs kļūsiet par daļiņu no vispasaules Reiki komandas, kas strādā pasaules miera labā. Arī jūsu sirds kļūs daudz laimīgāka un jūs gūsit prieku no miera, ko esat palīdzējis radīt."

Izsmeļoša informācija ir pieejama Viljama  mājas lapā:
http://www.reiki.org/GlobalHealing/Northandsouthpolehomepage.html

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas