www.reiki.lv > Reiki prakse

Reiki prakse

Kaut kas vairāk.
Katram no mums kādreiz pienāk brīdis, kad dzīve liek aizdomāties - vai viss ir tā, kā es vēlos? Varbūt tā ir slimība, vai sarežģījumi savstarpējās attiecībās, vai neapmierinošie dzīves apstākļi, ko gribētos savādāk? Varbūt finansiālas grūtības? Neaizraujoša darba sfēra? Varbūt vajadzētu kaut ko mainīt, bet kā? Uz ko tiekties? Kā to sasniegt?

Arī, ja viss ir it kā ideālā kārtībā, mēs reizēm aizdomājamies - bet kas es esmu patiesībā? Kas man ir svarīgi? Ko es īstenībā vēlos? Ko es gribētu darīt, ja uzdrošinātos? Un kāpēc notiek tas, kas manā dzīvē notiek?

Šie un līdzīgi jautājumi liek mums iekšēji ar sevi strādāt un garīgi augt.

Arīdzan ne visus cilvēkus apmierina darbošanās materiālajā pasaulē vien. Mēs strādājam, nodrošinām savu dzīvi, rūpējamies par tuviniekiem,  iekārtojam mājokļus, sportojam, ceļojam, tiekamies ar draugiem, atpūšamies, ,... Bet kaut kur sirds dziļumos reizēm uzpeld jautājums - priekš kam tas viss? Un vai tas ir viss? Un kas būs pēc tam?

Kāpēc mums viss ir dots? 
Nu jau arvien vairāk cilvēkus sasniedz Augstākas zināšanas par zemes dzīves jēgu un par katras dvēseles ceļu zemes dzīvē.
Saistībā ar iepriekšējām dzīvēm un garu pasaulē nospraustajiem plāniem mēs atnākam un dzīvojam noteiktos apstākļos, tiekamies ar noteiktiem cilvēkiem un atrisinam noteiktus uzdevumus ar mērķi - iemācīties to, kas katras dvēseles ceļā šobrīd ir pats aktuālākais. Pēc Augstākās izpratnes, pēc Augstākajām vērtībām. Un tāpēc Dievišķais Plāns, jeb kā mēs to uztveram - pati Dzīve - nodrošina mūs ar visiem nepieciešamajiem nosacījumiem gara izaugsmei. Ja vēlamies, mēs varam to izprast, saņemot atbildes uz saviem jautājumiem.

Tad atklājas, ka viss, kas mums dzīvē šobrīd tiek dots, arī ir visvairāk vajadzīgs. Pat, ja tās ir lielas grūtības un smagi apstākļi. Un arī jaunas iespējas. Izrādās, ka mēs neesam vieni savā ceļā. Mums vienmēr līdzās ir mūsu garīgie skolotāji, jeb pavadoņi, kurus mēs varam sajust, ieklausoties savā intuīcijā. Gaišredzīgi cilvēki spēj arī redzēt un dzirdēt augstākas dimensijas, bet aizsardzība un vadība vienmēr ir katram no mums.
Un kad nojausma par Augstāko Kārtību kļūst spēcīga, mēs meklējam kādu mācību, lai sāktu praktiski darboties un caur šo praksi mūsu apziņā atvērtos šīs katram piemītošās Augstākās zināšanas. Mēs iegūstam jaunu impulsu savai tālākai attīstībai. Atkarībā no katras dvēseles vajadzībām mēs sastopam arī savus tuvos cilvēkus un skolotājus.

Kā viens no šādiem ceļiem, kas doti cilvēkiem viņu izaugsmei, ir REIKI.

Reiki prakse ir veids kā mēs varam kļūt veseli, veiksmīgi un laimīgi.
Izmantojot šīs jaunās zināšanas, un ikdienā praktiski strādājot, mēs paši varam sasniegt visu, kas mums šķiet nepieciešams. Mēs iemācāmies sajust pasauli un iemīlēt to, iemīlot un pieņemot vispirms paši sevi. Pienāk brīdis, kad saprotam - vienīgās patiesi reālās izmaiņas, kuras mēs tiešām varam izdarīt - tās ir izmaiņas nevis citos cilvēkos vai apkārtējā pasaulē, bet gan sevī. Savos uzskatos un paradumos, savā uztverē, savā domāšanas veidā, savā ticībā. Mainot sevi, mēs redzam, ka mainās visa pasaule. Sāk piepildīties mūsu vēlēšanās. Un tad šīs vēlēšanās mainās... :)

Reiki iniciācija.
Tā kā šī terapija, jeb prakse ir pieejama pilnīgi ikvienam cilvēkam, bez izņēmuma,- tad vienīgais, kas ir vajadzīgs, lai arī Jūs varētu praktizēt Reiki, ir Jūsu pašu vēlme. Jūs izvēlaties savu Reiki skolotāju un viņa vadībā sākas Jūsu Reiki ceļš. Pirmais solis ir Reiki iniciācija. Iniciācija ir rituāls, kura laikā Jūs kļūstat par Reiki praktiķi un turpmāk varat pats dziedināt sevi un citus. Reiki iniciācijas laikā apziņā pastiprinās Jūsu saikne ar Gaismas spēkiem un Jūs iegūstat vēl spēcīgāku aizsardzību un drošību savā dzīves ceļā.

Peiki praktiskās nodarbības.
Reiki praktiķiem ir interesanti uzzināt visu par cilvēka bioenerģētiku, par dažādām dziedniecības tehnikām un paņēmieniem. Tamdēļ tiek organizētas Reiki praktiskās nodarbības. Tās notiek nelielās grupās un to laikā praktiķi taisa seansus, apgūst jaunas metodikas un saņem daudz aktuālas informācijas, kuru katrs pēc tam var pielietot savā individuālajā darbā.

Reiki dziedinošais seanss.
Pamatā Reiki dziednieki un praktiķi strādā, veicot dziednieciskus seansus. Vai Jūs sēžat uz krēsla, vai guļat uz kušetītes, Reiki dziedinošo roku pieskāriens Jums dod siltumu, kas nav salīdzināms, ne ar vienu citu izjūtu  - Jūs jūtat mīlestības enerģijas aizsardzību, mieru un spēku. Apmēram stundu garā seansā Jūs saņemat tik daudz mīlestības enerģijas, cik vien esat spējīgi tajā brīdī uzņemt no mīlestības pirmavota Visumā. Protams, ka atjaunojas dzīvesprieks un veselība.

Reiki apļi.
Reiki apļi ir sirsnīgas un radošas tikšanās, ko regulāri vada Reiki skolotājs. Ir plašāki apļi, kuros var nākt jebkurš, kas vēlas, ir mazāki aplīši, ko vada skolotāji tieši saviem skolniekiem, vai Reiki praktiķiem,- tas atkarīgs no katra skolotāja darba stila. Apļos var gan gūt pirmo priekšstatu par Reiki, gan satikt senus un tuvus draugus, gan padalīties pieredzē, gan praktiski pastrādāt. Ir patīkami izbaudīt skolotāja vadītās meditācijas ceļošo, dziedinošo iedarbību un Jūs vienmēr varat saņemt atbildes uz saviem aktuālajiem jautājumiem.

Patiesībā jau nav nedz muļķīgu jautājumu, nedz arī nesvarīgu sīkumu. Un vienīgais reālais brīdis, kad mēs patiešām varam kaut ko darīt savā (un līdz ar to arī citu) labā, ir tieši šis mirklis.

Iespēja ienest savā dzīvē jaunu veiksmi un prieku ir tieši tagad! 

Linda Kleinberga,
Reiki meistare - skolotāja.

/Reiki apmācība un dziednieciski seansi.
Tālr. 29253131/

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas