www.reiki.lv > Taro > Kā strādā Taro?

Kā strādā Taro?

Taro simboli apraksta garīgos apstākļus un mūsu attīstībai nepieciešamos nosacījumus. Izmantojot šīs kārtis, mēs ieraugam savu iekšējo realitāti jaunās perspektīvās. Šie simboli nav ne "pozitīvi", ne "negatīvi", ne "par", ne "pret" mums. Tie vienkārši piedāvā mājienus un atslēgas. Mēs varam izvēlēties - atmest tos vai izskatīt, ignorēt vai izmantot.

Daudzi baidās satikties aci pret aci ar savu iekšējo realitāti. Viņi izliekas, ka pazīst sevi, bieži ticēdami, ka patiešām pazīst. Viņi patērē milzīgu enerģijas daudzumu, uzturēdami iluzoro ārieni. Jo iluzorāka tā ir, jo vairāk viņi to aizstāv, jo dziļāk zem tās paslēpjas bailes. Tomēr, katra aizsargājoša darbība, katrs noliegums drīzāk atklāj, nevis paslēpj zem visa tā esošo nelabklājību.

Lai cik dīvaini tas arī nebūtu, mēs uzzinām, kā pieņemt un mīlēt sevi - tikai tad, kad izbeidzam neveiksmīgos mēģinājumus noslēpties pašiem no sevis. Mēs varam dalīt ar citiem tikai tās mūsu  puses, kuras mēs esam atklājuši un pieņēmuši, un varam izmainīt tikai tās neauglīgās daļas sevī, kuras mēs, rūpīgi izpētot, atzīstam par nepieciešamu mainīt.

Pašizpēte var būt reizēm riskanta. Jaunās perspektīvas var sagraut vecos ieradumus un manieres, satricināt pašus mūsu ticības pamatus. Tomēr, tas ir būtisks solis jebkurā  transformācijas procesā. "Balva" šādā iekšējās attīrīšanās procesā ir milzīga. Katru reizi, kad mēs atklājam un atmetam vienu no mūsu ilūzijām, mēs pietuvojamies par soli mūsu pašu patiesajam, bezgalīgajam un mūžīgajam "Es". Tas, ko mēs atmetam vai zaudējam šajā procesā, nekad arī nav bijis mūsu, un tas, kas sabrūk, nekad arī nav sakņojies mūsu patiesajā būtībā.

Taro, bez visa pārējā, nozīmē arī subjektivitāti un vitāli nozīmīgu gatavību "pieskārienam". Taro simboli kā mūsu pašu neapzināto impulsu spoguļi atklāj un padara šos impulsus redzamus mūsu apziņai. Un mēs mācāmies interpretēt kāršu vēstījumus, kā mēs varētu iztulkot  neskaidru sapni, tā mēs varam atklāt jaunas iekšējās pasaules, pavērties uz Visuma noslēpumiem un atrast sevi tā visaptverošajā kosmiskajā kārtībā.

Linda Kleinberga, Taro seansi un konsultācijas (tālr. 29253131).


 

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas