www.reiki.lv > Taro > Kas ir Taro?

Kas ir Taro?

Taro – tā ir sena zināšanu sistēma, kura gadsimtu gaitā tika mācīta slepenajās mistiskajās skolās. Tās gudrība parādās caur attēliem, kuros simboli bieži slēpti ezoteriskos tēlos. Taro kāršu kava sastāv no 78 kārtīm. Katra kārts satur simbolu enerģju, kas attēloti uz tās, atspoguļojot un nododot šo enerģiju tam, kas strādā ar šīm kārtīm. Sākotnēji Taro bija guidrības grāmata, atbilstoša ķīniesu I-Czinam un pie tās vērsās pēc padoma daudzās dažādās problēmās.

Tāpat, kā mēs izmantojam spoguli, lai apskatītu savu ārieni, mēs varam izmantot Taro simbolus, lai pietuvotos savai iekšējai realitātei. Piedzīvojumu pilna ekspedīcija! Taro simboli - tas ir mūsu dvēseļu spogulis. Jo dziļāk mēs ieskatamies sevī, jo vairāk atveramies savai dzīvei.

Taro ir instruments, apziņas paplašināšanas ceļš  un pavadonis iekšējās transformācijas pasaulē, kas atklāj slēptos vēstījumus un paplašina sevis un kosmosa redzējumu. Mēs varam izmantot Taro kā plānu vai karti, kas iezīmēta ar simboliem, ar ceļazīmju apzīmējumiem mūsu iekšējā ceļā. Pareizi izprasta, tā dod padziļinātu redzējumu un jaunas perspektīvas jebkurā neskaidrā situācijā.

Taro piemīt arī intensīvs transformējošs spēks, kas var dot vērtīgas atklāsmes, izrāvienus, paaugstinātu skaidrību un daudz dziļāku uztveri attiecībā pret tām dzīves jomām, kas mums ir īpaši svarīgas. Ja jūs esat gatavs redzēt un pieņemt, Taro dos mums informāciju, norādošu uz īpašiem spēkiem jūsos, kā arī atklās jūsu "baltos laukumus".

Linda Kleinberga, Taro seansi un konsultācijas (tālr. 29253131).

Portatīvie datori Datori Datortehnika Rezerves daļas